Pašapkalpošanās sistēma
Pakalpojumu dienests
65059010, 26443529
Lielvrdes novads

INFORMĀCIJA

INFORMĀCIJA Informācija privātmāju īpašniekiem, kuri izmanto centralizētos kanalizācijas pakalpojumus un norēķinās pēc normām.

SIA “Lielvārdes Remte” (turpmāk – SIA) informē privātmāju īpašniekus Lielvārdē un Lēdmanē, kuri izmanto SIA ūdens/kanalizācijas pakalpojumus, ka 2017. gada 17. februārī SIA nosūtīja Jums vēstules “Par izmaiņām pakalpojumu sniegšanā”, kurā māju īpašnieki tika informēti par izmaiņām ūdens un kanalizācijas normu piemērošanā veicot samaksu par pakalpojumiem.

Māju īpašnieki tika aicināti uzstādīt ūdens patēriņa skaitītāju/s, kā arī pārslēgt jaunus pakalpojuma līgumus.

SIA pateicas visiem, kuri atsaukušies aicinājumam un uzstādīja ūdens patēriņa skaitītājus, kā arī pārslēdza jaunus pakalpojuma lietošanas līgumus. Pārējiem māju īpašniekiem, kuriem ūdens/kanalizācijas pakalpojumus nodrošina SIA, un nav uzstādīti ūdens patēriņa skaitītāji, turpmāk SIA aprēķinus veiks pēc ūdens normas 5.0 m3 mēnesī par katru īpašumā deklarēto personu, pamatojoties uz Lielvārdes novada domes 2016. gada 26. oktobrī pieņemtajiem Saistošajiem noteikumiem Nr.28 “Lielvārdes novada ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un būvju ekspluatācijas, lietošanas un aizsardzība saistošie noteikumi”.

Privātmāju īpašniekus, kuri nav saņēmuši minētos brīdinājumus vai nav uzstādījuši ūdens patēriņa skaitītājus, lūdzam vērsties SIA administrācijā Ceriņu ielā 3, Lielvārdē. Jautājumu gadījumā lūdzam Jūs zvanīt 65053837 vai 20223935.