Jaunumi

AICINĀM DARBĀ labiekārtošanas strādniekus - zāles pļāvējus

SIA “LIELVĀRDES REMTE” aicina darbā labiekārtošanas strādniekus - zāles pļāvējus.

Galvenie darba pienākumi:

  • Zāles pļaušana un krūmu griešana ar trimmeri;
  • Krūmu un dzīvžogu griešana;
  • Dažāda rakstura labiekārtošanas un uzkopšanas darbu veikšana.

Prasības kandidātiem:

  • Priekšroka kandidātiem ar speciālo apmācību, iepriekšēju pieredzi līdzīgā darbā un autovadītāja apliecību;
  • Nopietna attieksme pret darba pienākumiem;
  • Saudzīga attieksme pret uzticēto tehniku un instrumentiem;
  • Spēja sadarboties ar nodaļas vadību un darba biedriem, iniciatīva.

Piedāvājam:

  • Darbu Lielvārdē;
  • Darba līgumu uz laiku līdz š.g. 27. septembrim;
  • Darbam nepieciešamos tehniskos līdzekļus;
  • Stabilu un nozarē konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Iespējamu darba līguma termiņa pagarināšanu, atkarībā no darba rezultātiem;
  • Darba samaksa 980 EUR bruto (pirms nodokļu nomaksas).

Var pieteikties arī jaunieši no 17 gadu vecuma.

Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni: 28800166, Vilnis Melkerts vai ierodoties personīgi Lielvārdē, Ceriņu ielā 3.

E-pasts: remte@remte.lv